Operett gála a a MÁV Zrt. dolgozói részére

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei nagyszabású operett gála műsort adtak a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozói részére, 2019 június 30.-án, a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A műsor első részében az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival tarkított, "Péntek 13. a szerelem napja" című darabból láthattak részleteket a meghívott vendégek, Peller Károly rendezésében. A második részben pedig a Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabjának elemei csendültek fel, Somogyi Szilárd rendező munkáját méltatva, a közönség vastapsa mellett .

Tanévnyitó 2019-2020

2019 szeptember 16-án tartotta tanévnyitóját a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója, a Benczúr utca 45 szám alatt található, nyáron teljes felújításon átesett és használatba vett új színháztermében. A 2019-2020-as tanév évnyitóján jelen volt a Zeneiskola vezetése. Pál Gábor elnök , Gaál Péter igazgató , Kovács Gábor Dénes oktatási-szakmai vezető és Somogyi Szilárd művészeti vezető mellett megtisztelte az iskolát jelenlétével Kiss-B Attila, a Budapesti Operettszínház főigazgatója, valamint Dr. Kriza Zsigmond a nagyhírű intézmény ügyvezető igazgatója is. Az évnyitón elhangzott beszédekben bemutatták a tanári kar régi és új tagjait, tájékoztatták a jelen lévő évfolyamok diákjait a jövő terveiről és változásairól, valamint bemutatták a tanulóknak az új épületet, mely a színházterem mellett kiszolgáló helyiségeket és kerthelységet is biztosít iskolánk számára.

Szép nyári nap a Kálmán Imre Teátrumban

2019 június 12.-én, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában, telt házas, nagy sikerű előadást láthatott a tisztelt publikum. Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabját Somogyi Szilárd rendezésében, Mihalics János zenei vezetésével adták elő a VOKE Vasutas Zeneiskola , Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Ezt követően vehették kézhez bizonyítványaikat diákjaink, melyet Pálos Zsuzsa művésznő, és az Iskola vezetősége adott át egy oldott hangulatú ünnepség keretében.

Operett gála a a MÁV Zrt. dolgozói részére