Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Felvételi

A VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére! Jelentkezési határidő: 2019. május 17. További információ: a 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen. A felvételi meghallgatás helyszíne: Budapesti Operettszínház Házi Színpad, Nagymező u. 17. (Bejárat: a Mozsár utcai Művészbejáró felől).

Vendégünk volt az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület

A TEMI és a Vasutas Zeneiskola vendége volt 2019 március 29-31 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület (EMKE) delegációja. Dr A TEMI és a Vasutas Zeneiskola vendége volt 2019 március 29-31 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület (EMKE) delegációja. Dr Széman Péter elnök, Serfőző Levente HÍD Szeben egyesület elnöke, Bartha Katalin Ágnes történész, Kovács Géza író. A vendégek három helyszínen tartottak sikeres előadást a Kápolnásnyéki Halász kastélyban, a VOKE József Attila Dunakeszi Művelődési Központban és TEMI Fővárosi Művelődési házában.

Vizsgaelőadás a Kálmán Imre Teátrumban

2019 február 21.-án 15 órai kezdettel láthatta a Kálmán Imre Teátrum szép számmal jelen lévő publikuma a "Péntek 13, a szerelem napja" című zenés színpadi szerelembe esést, egy részben. Az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival fűszerezett, Peller Károly által rendezett darabban csillogtathatták meg tehetségüket a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Az előadás fergeteges sikerrel zárult, a nézőtéren helyet foglaló szakmai hírességek is hosszú percekig tartó tapssal jutalmazták ígéretes jövő előtt álló diákjainkat. Az előadásról még több képet láthat galériánkban.