Médiaajánlat

Bemutatkozott: a Vasutas Zeneiskola megújuló Pesti Broadway Stúdiója a köztelevízió reggeli műsorában. Az intézményben folyó szakmai munkáról , annak eredményeiről és jövőjéről beszélgetett Somogyi Szilárd rendező, osztályvezető tanár, valamint Kató Anita, és Soós Máté Bátor első éves növendékek a szerkesztő-műsorvezetővel. A beszélgetés megtekinthető ezen a linken.

Az Évad Legígéretesebb Ifjú Művészének járó Marsallbotot Laki Péter, az Évad Musical Színésze díjat Kocsis Dénes, míg az Évad Operett Színésze díjat, a jelenleg már Stúdiónk oktatójaként is működő, Lukács Anita vehette át.Örömmel gratulálunk! Fotók : www.operett.hu

Felvételi

A VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére! Jelentkezési határidő: 2019. május 17. További információ: a 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen. A felvételi meghallgatás helyszíne: Budapesti Operettszínház Házi Színpad, Nagymező u. 17. (Bejárat: a Mozsár utcai Művészbejáró felől).

Vendégünk volt az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület

A TEMI és a Vasutas Zeneiskola vendége volt 2019 március 29-31 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület (EMKE) delegációja. Dr A TEMI és a Vasutas Zeneiskola vendége volt 2019 március 29-31 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület (EMKE) delegációja. Dr Széman Péter elnök, Serfőző Levente HÍD Szeben egyesület elnöke, Bartha Katalin Ágnes történész, Kovács Géza író. A vendégek három helyszínen tartottak sikeres előadást a Kápolnásnyéki Halász kastélyban, a VOKE József Attila Dunakeszi Művelődési Központban és TEMI Fővárosi Művelődési házában.

Vizsgaelőadás a Kálmán Imre Teátrumban

2019 február 21.-án 15 órai kezdettel láthatta a Kálmán Imre Teátrum szép számmal jelen lévő publikuma a "Péntek 13, a szerelem napja" című zenés színpadi szerelembe esést, egy részben. Az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival fűszerezett, Peller Károly által rendezett darabban csillogtathatták meg tehetségüket a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Az előadás fergeteges sikerrel zárult, a nézőtéren helyet foglaló szakmai hírességek is hosszú percekig tartó tapssal jutalmazták ígéretes jövő előtt álló diákjainkat. Az előadásról még több képet láthat galériánkban.