Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál és a most feltörekvő ifjú tehetségek közül csak néhányukat megemlítve Szabó Dávid, Bálint Ádám, Ludva Anita, Szerényi László és még sokan mások.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt, a RailCargo Hungaria Zrt.

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Tanévnyitó 2019-2020

2019 szeptember 16-án tartotta tanévnyitóját a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója, a Benczúr utca 45 szám alatt található, nyáron teljes felújításon átesett és használatba vett új színháztermében. A 2019-2020-as tanév évnyitóján jelen volt a Zeneiskola vezetése. Pál Gábor elnök , Gaál Péter igazgató , Kovács Gábor Dénes oktatási-szakmai vezető és Somogyi Szilárd művészeti vezető mellett megtisztelte az iskolát jelenlétével Kiss-B Attila, a Budapesti Operettszínház főigazgatója, valamint Dr. Kriza Zsigmond a nagyhírű intézmény ügyvezető igazgatója is. Az évnyitón elhangzott beszédekben bemutatták a tanári kar régi és új tagjait, tájékoztatták a jelen lévő évfolyamok diákjait a jövő terveiről és változásairól, valamint bemutatták a tanulóknak az új épületet, mely a színházterem mellett kiszolgáló helyiségeket és kerthelységet is biztosít iskolánk számára.

Operett gála a a MÁV Zrt. dolgozói részére

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei nagyszabású operett gála műsort adtak a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozói részére, 2019 június 30.-án, a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A műsor első részében az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival tarkított, "Péntek 13. a szerelem napja" című darabból láthattak részleteket a meghívott vendégek, Peller Károly rendezésében. A második részben pedig a Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabjának elemei csendültek fel, Somogyi Szilárd rendező munkáját méltatva, a közönség vastapsa mellett .

Szép nyári nap a Kálmán Imre Teátrumban

2019 június 12.-én, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában, telt házas, nagy sikerű előadást láthatott a tisztelt publikum. Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabját Somogyi Szilárd rendezésében, Mihalics János zenei vezetésével adták elő a VOKE Vasutas Zeneiskola , Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Ezt követően vehették kézhez bizonyítványaikat diákjaink, melyet Pálos Zsuzsa művésznő, és az Iskola vezetősége adott át egy oldott hangulatú ünnepség keretében.