Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál és a most feltörekvő ifjú tehetségek közül csak néhányukat megemlítve Szabó Dávid, Bálint Ádám, Ludva Anita, Szerényi László és még sokan mások.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt, a RailCargo Hungaria Zrt.

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Szép nyári nap a Kálmán Imre Teátrumban

2019 június 12.-én, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában, telt házas, nagy sikerű előadást láthatott a tisztelt publikum. Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabját Somogyi Szilárd rendezésében, Mihalics János zenei vezetésével adták elő a VOKE Vasutas Zeneiskola , Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Ezt követően vehették kézhez bizonyítványaikat diákjaink, melyet Pálos Zsuzsa művésznő, és az Iskola vezetősége adott át egy oldott hangulatú ünnepség keretében.

Vizsgaelőadás a Kálmán Imre Teátrumban

2019 június 8.-án,könnyed, szombat délutáni szórakozás részesei lehettek a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumába látogató, szerencsés nézők. A Peller Károly által rendezett, Eisemann Mihály örökzöld dallamaival fűszerezett, "Péntek 13. a szerelem napja" című darabban a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdió végzős növendékei mutatták meg tudásukat a jelen lévő vizsgabizottság előtt.

Felvételi

A VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére! Jelentkezési határidő: 2019. május 17. További információ: a 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen. A felvételi meghallgatás helyszíne: Budapesti Operettszínház Házi Színpad, Nagymező u. 17. (Bejárat: a Mozsár utcai Művészbejáró felől).